Reisebestillere ved fakulteter/enheter

Reisebestillere ved fakulteter/enheter

Reisebestillere er saksbehandlere på fakulteter/enheter som bestiller reiser for andre enn seg selv. Det kan være gjesteforelesere, sensorer, hele grupper m.m.  Ta kontakt medfaggruppe variabel lønn og reise for spørsmål, eller endring av reisebestillere. Kontaktinformasjon i høyremeny.

 

 OVERSIKT OVER REISEBESTILLERE VED UIT, KLIKK NAVN  
UNIVERSITETSLEDELSEN               
 UNIVERSITETSDIREKTØREN         

 

 

                                                                                                                                              

AFU: Theresa MikalsenGølin Irene Larsen
UTA:
KSA: Anne-Karin Hanssen, Ingrid Bruun, Helen EriksenVicki Marie Mikkelsen
ØA: Eirik Østerås, Kristin Gjerde Ødegården
ITA:
BEA: Kari Lunde, Annie Martinsen , Idar Magne Eklund
CAMPUS HARSTAD Live Schjøtner Silester
CAMPUS ALTA: Julia Bobina
IRS-FAK
BFE-FAK

FAKADM: Geir Persen

 

FAKADM: Gerd Anne Haugan  

AMB Maren Marie Thode Iversen, Leif Einar Støvern 

NFH: Kari Nordeng MellemIngrid Hovda Lien  

HHT: Tone Berre, Anita Håkegård Pedersen , Jorunn Lovise TufthaugInger Janne Johansen, Jorid Langseth Kulseng, Inger Lise Kristiansen, Inger Elin Kristina Utsi

 JUR-FAK
 KUNSTFAK

Christin SkjervoldLiv Johanne Martinsen,

Lene Therese Evensen,

Ida Sofie Berger-Hagland,

Lene Emilie Øye,  Eirin Wilhelmsen (jusshjelpa)

FAKADM: Nina Andersen, Rita LillevikSonja Skoglund

KONSERVATORIET: Andriy Osadchuk 

KUNSTAKADEMIET:

 HSL-FAK
 HELSEFAK

FAKADM: Torunn Berger 

AHR: Tore Bentz, Isak Måseide , Marie Nystuen Berger 

IFF: Herbjørg Anie HansenKari Refsdal

ISK: Kristian Aambø, Line Nilsen Sandanger, Kari MathisenKari Torill Guldahl

ISV: Linda Catrine Stenvold Rune Karlsen, Michael Sverdrup Stenberg, Elisabeth T Dalsbø, Nataliia Strukova, Lars Kolbeinsen

ILP: Silje Sivertsvik, Camilla Brækken, Marita Ernstsen

IRNS: Gøril Johansen

IBS: Ingvar Hauge, Marte Thronæs Hardersen

FREDST: Elisabeth Sandersen 

SAMISK S: Carina Sandvik Hansen , Hildegunn Bruland 

KVINNFORSK:  Torunn Berger 

BAI: Aileen A Espiritu , Anne Figenschou

FAKADM: Elin Holm, Anne Tørseth 

IMB: Eirik.S.Vole 

IKM:  Kari Jenssen Lægreid og Helle Jørgensen (K.G. Jebsen TREC)

ISM Gerd Furumo

NAFKAM Annikken Cecilie Pettersen

IFA og Prosjektkontoret:

IKO:
IPS: Hege Elise Tønsberg 

IHO: Karin Falck Jacobsen, Bjørn Torsteinsen (Harstad og Narvik)

RKBU: 

HELPED: Anita Iversen

IDRETTH: Maja Kristine Olsen

IVP: Elisabeth Rindahl Olsen

 IVT-FAK
 NT-FAK

FAKADM:

IIT: Daria Plotnikova

IBEM: Wenche Berg Kvernelv 

IET: Wenche Svea 

IDI: Wenche Svea 

IIS:IVT: Arne Ketil Eidsvik

                                                                            

FAKADM: Andrè Pedersen

IFT: Marit Krogstad Hall  IG: Margrethe Lindquist, IG, CAGE: Lone Smelror

IFI: Jan Fuglesteg , Svein Tore Jensen 

IKM: Renate Lie Larsen, Stig Eide , Anastasia Leonenko, Frederick Leeson, Stephanie Hansen

IIS: Siv-Merete Helland

 TMU: Anna Chan og Galina Idigesheva

 UB: Lotte Dahl, Evita Lill Bergstad

RESULT:

 



Kontakt : 

Faggruppe variabel lønn og reise

Telefon: 77620800

reiseogvariabel@uit.no

 

REISESIDER UIT (innlogging)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 



Page administrator: Johanne Hagerupsen
Last updated: 06.09.2021 14:22